Правила госпіталізації

Home / Правила госпіталізації
ПОРЯДОК госпіталізації пацієнтів до стаціонарних відділень

КНП ЛОР ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України

Госпіталізація до стаціонарних відділень КНП ЛОР ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України здійснюється у плановому та екстреному порядку.
Госпіталізація у плановому порядку передбачає обов’язкову наявність направлення від лікуючого лікаря закладу охорони здоров’я (ЗОЗ) за місцем проживання або лікаря КНП ЛОР ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України, та  попереднє узгодження дати і часу госпіталізації (обстеження, консультації ) з завідувачем відділення.
Переведення хворих з інших лікарняних закладів. 
Перевід  має бути попередньо узгодженим з заступником головного лікаря з медичної частини КНП ЛОР ЛОДКЛ «Охматдит»МОЗ України (для забезпечення можливості госпіталізації, гарантії наявності місця у відділенні).
  1. ПЕРЕЛІК документів для планової госпіталізації до відділень хірургічного профілю 
  2. ПЕРЕЛІК документів для планової госпіталізації до відділень соматичного профілю 
  3. ПОРЯДОК ЗВЕРНЕННЯ до відділень хірургічного профілю 

Госпіталізація в екстреному порядку здійснюється  службою швидкої медичної допомоги або за направленням лікарів ЗОЗ всіх рівнів надання медичної допомоги за необхідності в терміновому використанні сучасних високотехнологічних методів діагностики та лікування. Екстрена госпіталізація не потребує  попереднього погодження дати і часу.

Транспортування пацієнта до КНП ЛОР ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України для госпіталізації (консультації) в екстреному порядку здійснюється службою швидкої медичної допомоги чи санітарним транспортом ЗОЗ, який направляє пацієнта на лікування.

ЗАГАЛЬНІ ПРОТИПОКАЗИ для направлення дітей на стаціонарне лікування:

  • Гострі інфекційні захворювання
  • Множинні вади розвитку, що не підлягають хірургічній корекції
  • Нетранспортабельні хворі
Перейти до вмісту