Перше педіатричне відділення

Home / Перше педіатричне відділення
Перше педіатричне відділення
Перше педіатричне відділення
Перше педіатричне відділення

I педіатричне відділення розраховане на 50 ліжок в тому числі: 5 – загально педіатричних, 9 – кардіологічних, 18 – гастроентерологічних, 18 – нефрологічних.

Відділення реалізує проект скринінг – діагностики вроджених вад серця у дітей Львівщини. Пріоритетні напрями роботи відділення:– комплексне обстеження та протокольне лікування дітей з патологією серцево-судинної системи;- діагностика та протокольна терапія нефрологічної патології у дітей;- рання діагностика та комплексне етапне лікування  патології шлунково-кишкового тракту, аномалій конституції, хвороб обміну у дітей старшої вікової  групи.

В 1-ому педіатричному відділенні надається спеціалізована медична допомога дітям віком від 3-х до 18 років. Впродовж року на 50 ліжках стаціонарне лікування отримують в середньому 2000 дітей з кардіологічними, нефрологічними, гастроентерологічними захворюваннями. У відділенні працюють висококваліфіковані фахівці, досвідчений середній та молодший медичний персонал. Проводяться консультації обласних експертів з дитячої кардіології, нефрології, гастроентерології. На базі відділення проводиться науково-дослідна робота працівниками кафедри, що сприяє ретельному обстеженню дітей. У відділі створено палату кардіологічного профілю з необхідним устаткуванням. Ординатори відділення є кураторами міст та районів області з педіатрії. Проводять індивідуальні та бригадні виїзди з метою надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги дітям області.

Перейти до вмісту